Viscount Cantorum Duo

TOP 18 v kategórii Varhany

Viscount Cantorum Duo

- 27 klasických registrov, - 2x 61 kláves, - Programovatený dvojmanuál a pedálový režim, - 3 orchestrálne registre, demo skladby, - 96 pamätí v 16 bankách, - 8 typov...
2 499 €
Doprava zdarma, Info v obchode
Doporučená ponuka edur.sk

Info v obchodeZdarma108 neoverených recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v MelodyShop

• Má vynikajúce hlasové parametre
    • Je to prenosný organ, ktorý veľmi dobre poslúži pri slávnostiach, kde nie je inštalovaný klasický organ, pričom má skutočne nádherný organový hlas
    • Už som spomenul, že je výhodou, že ho možno použiť ako prenosný organ
    • Nástroj mám len veľmi krátko, takže som tam ešte nevýhodu nepostrehol. Musím sa naučiť nástroj ovládať, aby som ho mohol všestranne použiť.
    • Mal som nástroj Viscount Cantorum VI, ktorý mal registre Voice 1, Voice 2 Man - Orchestra, kde sa dali použiť v skladbe mužské a ženské hlasy a orchester. Na tomto novom nástroji je možnosť Orchestra, ale nenašiel som možnosť Voice Man, čo mi trošku chýba. Ak by to v nástroji predsa bolo zakompované, budem Vám vďačný, ak má dáte o tom informáciu.

Nástroj je zvlášť vhodný pre menšie chrámové priestory a kaplnky. Má veľkú škálu registrových kombinácii a skutočne nádherný hlas klasických organov. Keď človek hrá na tomto nástroji a počúva tento hlas, má dojem, že je to skutočne klasický píšťalový organ. Spĺňa všetky požiadavky pre doprevádzanie liturgického spevu, ale aj sólové prelúdia klasickej organovej hudby.

• 27 klasických registrov,
  • 2x 61 kláves,
  • Programovatený dvojmanuál a pedálový režim,
  • 3 orchestrálne registre, demo skladby,
  • 96 pamätí v 16 bankách,
  • 8 typov reverbu,
  • Automatický pedál,
  • Slúchadlový výstup,
  • 2x stereo linkový výstup,
  • Stereo linkový vstup,
  • Vstup pre hlasitostný a sustain pedál,
  • MIDI IN / OUT,
  • Vstup pre USB pamäť,
  • 7-pásmové ekvalizétry pre externé audio výstupy,
  • Ozvučenie s výkonom 2x 40W,
  • 4 reproduktory, rozmery 900 x 190 x 480 mm,
  • Hmotnosť 19.7 kg,
  • Farba: svetlý dub ,
  • V cene je notový stojan

1zákazník odporúča produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • vse na jedno tlacitko

Mam svoje softwarove v pocitaci, ktere maji take dobry zvuk (GradOrgue), ale toto jsem si koupil predevsim proto, ze je to vse v jednom celku. Zmacknu jedno tlacitko a za par sekund hraji - zadne slozite stelovani, dratovani. Dokazi si predstavit lepsi varhanni zvuky ci trochu mi nesedi reverb, ale obecne je to, co jsem cekal. Manualy jsou na hrani velmi prijemne, technicke provedeni peclive. Potesilo me, ze to melo i polstrovane pouzdro na stehovani.

• , zakúpené v MelodyShop

• Má vynikajúce hlasové parametre